hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 11:53



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 224 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 224 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal 1 2 3 Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 16:24 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
Üdv!

Ugye azért nem született még szerintem ilyen, mert kinek van kedve elindítani 1 programot, hogy felmenjen 1 szeróra...

Viszont, ha úgy elérhető az, hogy a számítógépnek valami FIX (tehát max. alkatrészcserével változtatható) AZONOSÍTÓJÁRA tudna banolni, akkor már azért ÉN legalább is elgondolkoznék azon, hogy MEGÉRI elindítani egy programot, hogy visszatérő csalók, mikrofonos állatkodók NE zavarjanak és NE zavarják a közösséget.

Nem tudom milyen nehéz lehet megírni egy ilyet, de mondjuk ennyit kellene tudnia kb.:

A delikvens miközben felcsatlakozik ellenőrzi, hogy fut-e nála a program.

Ellenkező esetben nem engedi fel és kiír neki egy üzenetet, hogy pl.:

"Üdv! Csekkold a konzolt, hogy miért nem jöhetsz fel!

+ gondolom MySQL, hogy mentse azokat a KITILTOTT AZONOSÍTÓKAT

Előre is köszi a segítséget!

AKI VÁLLALJA, de nem ingyen, ARRA is van lehetőség!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 16:40 
Offline
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.08.24. 05:30
Hozzászólások: 42
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 13 alkalommal
Ilyen már létezik az a neve hogy GSClient, van hozzá modul amivel szerver oldalon letudod kérni egyenként mindennek a hardwareID-ját, windows típusát, felbontását, kb az ember életét letudod kérni, és ennek tetejébe még a client tartalmaz client-side anti-cheat-et ami elég erős. Nem jelenik meg a játék process list-be így csak external kernel injectorral, windows default processen/driver-en keresztül lehet bejuttatni a csalást (vagy valami ilyesmi nem vagyok nagy expert).

Maradjuk annyiba hogy elég biztonságos, lehet magyarosítani, lehet lekérni hardware-t és asszem még a steamid-t is valami hardware-ek összessége alapján generálja.
Tartalmas még sok jó funkciót és steamessel is megy.

Az már egy másik téma hogy nem nagyon fogod elérni hogy a játékosok azt használják.

client: https://amxx-bg.info/forum/viewtopic.php?f=119&t=8553
server modult nem találom most bocsi

_________________
Saját munkák, közreműködések:
NextLvL Mód - SKA 2.1
Sebesség korlát
kovakovi2000 @ cs 1.6 - gyenge/terhelt szerver hitbox javítás

Kép

Ők köszönték meg kovakovi2000 nek ezt a hozzászólást: ZiT3K (2021.12.26. 16:51)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 16:51 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
Sejtettem, hogy te hozzá fogsz szólni a témához, de örülök is neki! :)

Mindjárt kicsit infózok arról, amit mondtál, de közben AKI MÉG TUD infót erről vagy használta már vagy SEGÍTENE feltenni a szerómra, azt nagyon megköszönném. :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 16:56 
Offline
Tag
Avatar

Csatlakozott: 2019.08.24. 05:30
Hozzászólások: 42
Megköszönt másnak: 6 alkalommal
Megköszönték neki: 13 alkalommal
Amúgy ha nagyon akarod és úgy érzed neked jobban megéri egy saját változat akkor szívesen csinálok neked egy ilyen ellenőrzőt aminek futnia kell a háttérbe hogy fel tudj jönni, csak nem látom sok értelmét a lefejlesztésének amikor már ott a gsclient ami ezt internal megoldja.
Én csak externál adatküldés és válasz adást tudok megoldani neked egy kis programmal ami ha nem fut a gépen akkor a szerver vissza utasítja a csatlakozást. Van elég erős obfocuse programom szóval feltörni se fogja a 9 éves pistike a dot net peek-el vagy ISpy-al.

_________________
Saját munkák, közreműködések:
NextLvL Mód - SKA 2.1
Sebesség korlát
kovakovi2000 @ cs 1.6 - gyenge/terhelt szerver hitbox javítás

Kép

Ők köszönték meg kovakovi2000 nek ezt a hozzászólást: ZiT3K (2021.12.26. 17:52)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 17:11 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
kovakovi2000 írta:
Amúgy ha nagyon akarod és úgy érzed neked jobban megéri egy saját változat akkor szívesen csinálok neked egy ilyen ellenőrzőt aminek futnia kell a háttérbe hogy fel tudj jönni, csak nem látom sok értelmét a lefejlesztésének amikor már ott a gsclient ami ezt internal megoldja.
Én csak externál adatküldés és válasz adást tudok megoldani neked egy kis programmal ami ha nem fut a gépen akkor a szerver vissza utasítja a csatlakozást. Van elég erős obfocuse programom szóval feltörni se fogja a 9 éves pistike a dot net peek-el vagy ISpy-al.


Légyszíves vegyél fel steamen, beszéljünk ott, köszi.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 17:22 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Ha csak nem akarsz uress szervert akkor ne ebbe az iranyba menj. Van eleg szerver amibol tudnak valogatni a jatekosok nemhiszem tudsz valami ujat mutatni amiert megeri nekik letolteni egy kulon programot.
Nem mellesleg egy kulon klienset meg annyira se fognak.
Egyebkent sxe-injected talan a legregebbi anticheat ilyen szempontbol.
http://www.sxe-injected.com/

Eddig mar sok szerveren futna ilyen program ha annyira akarnak de senki se akar jatekosokat veszteni ez miatt. Foleg egy kihalt jatekba.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép

Ők köszönték meg DeteCT0R nek ezt a hozzászólást (összesen 2): 8mTNNe (2021.12.26. 17:45) • ZiT3K (2021.12.26. 17:52)
  Népszerűség: 4.55%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 17:53 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
Nekem nem kell Anti-Cheat, meg felbontás lekérés stb. stb."CSAK" az, hogy akit kibanolok, az banolva is maradjon.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 18:06 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Mas opcio nincs. Vagy only steam vagy egy olyan anticheat ami lekeri az illeto hwid-jet.

Lenyegtelen mert ugyis kell valami program amivel letudod kerni jatekos hwid-jet amit nem fognak csak ugy letolteni mert nem eri meg csak egy szerverert letolteni.
(Specko en nem szoktam random dolgokat letolteni csak azert hogy jatszhassak valahol)

Az ilyen dolgoknak pedig akkor lenne ertelme ha magyarorszagon minden szerver hasznalna egy programot akkor lehetne de mint tudjuk a kozosseg nem olyan osszetarto. Es mindenki maga fele huz.

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép

Ők köszönték meg DeteCT0R nek ezt a hozzászólást: ZiT3K (2021.12.27. 13:10)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 18:15 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
Én kb. biztos, hogy így fogom csinálni.

Én úgy vagyok vele minek +1 olyan szeró, ahol ki-be járkálnak a csalók meg a trollok?

Hidd el fognak jönni a szerverre, mert eléggé sok EGYEDI ÉS ÚJ dolog lesz, amit akarnak majd, főleg SNIPER szerverből kb. 1 sincs, amelyik másabb lenne, mint a többi. De ugyan úgy 90%-ban megegyeznek a D2 szerverek is.
Ha én is csak 1 + sablonos, tucat konfigos szervert csinálnék, akkor megértem.

De majd idővel eldől a dolog.

Szerintem SOKAN beleegyeznének ebbe a +programba, mivel még most is sorba jönnek fórum posztokkal azzal, hogy hogyan írtsák ki hatásosan a csalókat meg a trollokat, hát így...

DEEEEEEE ilyen orosz valamit ÉN se töltenék le, EZÉRT szeretnék 1 MAGYAR fejlesztést, MERT 1 magyar fejlesztéshez 1000x jobban viszonyulna mindenki, ÉN IS!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.26. 21:17 
Offline
Fórum Moderátor
Avatar

Csatlakozott: 2012.07.02. 17:41
Hozzászólások: 1641
Megköszönt másnak: 121 alkalommal
Megköszönték neki: 247 alkalommal
ZiT3K írta:
Szerintem SOKAN beleegyeznének ebbe a +programba, mivel még most is sorba jönnek fórum posztokkal azzal, hogy hogyan írtsák ki hatásosan a csalókat meg a trollokat, hát így...

DEEEEEEE ilyen orosz valamit ÉN se töltenék le, EZÉRT szeretnék 1 MAGYAR fejlesztést, MERT 1 magyar fejlesztéshez 1000x jobban viszonyulna mindenki, ÉN IS!

Az oroszok kezdték el "rendbe" rakni az 1.6-ot. Ha úgy gondolod, hogy az ilyen orosz valamit nem töltesz le, akkor rehlds-t se használj. A magyar fejlesztésnek pedig akkor lenne értelme, ha nem 8 +-1 szerverre járnának csak játékosok. Mert túl kevés van már itthon belőlük. Le a kalappal azok előtt, akik még mindig próbálnak új dolgokat csinálni, mint pl az ötleted, de biztos, hogy van rá kidobható pénzed? Na meg türelmed, mert nem lenne könnyű dolgod játékosokat szerezni. Bár, ha még valaki emlékszik a prokillers -re (talán így írta mforce a szerver nevét), nagyot dobott a közösségén, hogy épp akkor készült mforce által egy amxx anticsít. Ez volt kb 5 éve.

Azért pedig én is fizetnék, hogy bannolni tudjak egy játékost úgy, hogy ne tudjon visszajönni pár másodperc múlva. Nyilván 10 ezreket nem érne meg.

_________________
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal 1 2 3 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole