hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.03.28. 23:19



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 207 felhasználó van jelen :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 207 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: nincs regisztrált felhasználó az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 Következő
Szerző Üzenet
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 04:52 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
 ! Moderátori megjegyzés (norbee.16):
Ezeket a kommenteket mellőzük mivel továbbra is offnak mínősül. Privátba, itt fórumon vagy más közösségi oldalon vagy platforomon egy csoportos beszélgetésbe legyetek szíveseg ezt megvitatni. Köszönöm.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 13:28 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
theglorious írta:

► Spoiler mutatása


1. Az oroszok nagyon okosak ilyen téren EZT ÉN IS ELISMEREM!
1.2 DE + Az oroszok = nagy hackerek, cheaterek (ez is van ugye a köztudomásban) ezért félnek sokan a programjaiktól
2. Kidobni való pénzem nincs, de egy befektetni való igen :)
(nekem annyit megér a dolog, hogy a BAN az mindenkinek BAN legyen, ne valakiknek csak KICK.
3. Szerencsére relatíve azért ismernek páran régebbről is, tehát a player szerzéssel szerintem és remélem nem lesz gond.
4. Emlékszem a Prokillers-re, mforce-t sokat nyaggattam a rendszeréről meg a kitiltásokkal kapcsolatban steamen :) :) :)
5. Shedi + Koka BAN rendszere jelenleg szerintem a leghatásosabb és az se 10.000 Ft. + nem nyúlhatsz bele, mert egy kész dolgot kapsz.
5.2 Nekem az a lényeg, hogy egyedi legyen, de mivel azt nem lehet egyedire szabni csak megkapod és használhatod, na igen, úgy azért sok érte.)
Ezért is akarok egy olyan valamit, ami ugyan úgy hatásos, DE EGYEDIRE SZABHATÓ. (ha már fizetek érte ne kelljen alkalmazkodni máshoz)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 13:33 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2019.07.12. 13:47
Hozzászólások: 305
Megköszönt másnak: 15 alkalommal
Megköszönték neki: 48 alkalommal
ZiT3K írta:
theglorious írta:

► Spoiler mutatása


1. Az oroszok nagyon okosak ilyen téren EZT ÉN IS ELISMEREM!
1.2 DE + Az oroszok = nagy hackerek, cheaterek (ez is van ugye a köztudomásban) ezért félnek sokan a programjaiktól
2. Kidobni való pénzem nincs, de egy befektetni való igen :)
(nekem annyit megér a dolog, hogy a BAN az mindenkinek BAN legyen, ne valakiknek csak KICK.
3. Szerencsére relatíve azért ismernek páran régebbről is, tehát a player szerzéssel szerintem és remélem nem lesz gond.
4. Emlékszem a Prokillers-re, mforce-t sokat nyaggattam a rendszeréről meg a kitiltásokkal kapcsolatban steamen :) :) :)
5. Shedi + Koka BAN rendszere jelenleg szerintem a leghatásosabb és az se 10.000 Ft. + nem nyúlhatsz bele, mert egy kész dolgot kapsz.
5.2 Nekem az a lényeg, hogy egyedi legyen, de mivel azt nem lehet egyedire szabni csak megkapod és használhatod, na igen, úgy azért sok érte.)
Ezért is akarok egy olyan valamit, ami ugyan úgy hatásos, DE EGYEDIRE SZABHATÓ. (ha már fizetek érte ne kelljen alkalmazkodni máshoz)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!

Azért kap mindenki kész dolgot és nem smat, mert mi nem vállalunk felelősséget azért ha valaki belenyúl és nem úgy működik, illetve az + nyűg a hátunkon hogy kitaláljuk mi a gondja miután belenyúl. Egyedin kapod mert ez a banrendszer sehol nincs fent.

_________________
Munkáim / Segítkezésem
Serial BanSystem v3
Serial BanSystem v4
HerBoy - Avatár MultiMod


Avatár: 37.221.209.130:27350
HerBoy: 37.221.209.130:27295

Ők köszönték meg ~Shediboii nek ezt a hozzászólást: ZiT3K (2021.12.27. 14:24)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 13:40 
Offline
Senior Tag
Avatar

Csatlakozott: 2021.01.08. 18:25
Hozzászólások: 273
Megköszönt másnak: 26 alkalommal
Megköszönték neki: 20 alkalommal
https://dev-cs.ru
Itt mindent meg találsz ha türelmesen keresel. :)
UI: Havonta 1x lehet regisztrálni!, ami letöltési joggal jár!
Ha jól tudom minden hónap elsején, de le van írva minden.

_________________
Kép
FÓRUM

Ők köszönték meg kajlakaki01 nek ezt a hozzászólást: ZiT3K (2021.12.27. 14:23)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 13:56 
Offline
Senior Tag

Csatlakozott: 2017.04.30. 17:21
Hozzászólások: 286
Megköszönt másnak: 49 alkalommal
Megköszönték neki: 66 alkalommal
ZiT3K írta:
2. Kidobni való pénzem nincs, de egy befektetni való igen :)

Ha valamibe befektetek későbbiekben pénzt várok belőle az 1.6 szerver futtatásból nem hinném, hogy a belefektetett pénzed vissza kapod tehát továbbra is kidobni való pénzed van.


~Shediboii írta:
Azért kap mindenki kész dolgot és nem smat, mert mi nem vállalunk felelősséget azért ha valaki belenyúl és nem úgy működik, illetve az + nyűg a hátunkon hogy kitaláljuk mi a gondja miután belenyúl. Egyedin kapod mert ez a banrendszer sehol nincs fent.


Tegnap este már leírtam erre valamit csak törölve volt.

Tudni szeretném, hogy mit tartalmaz ez a banrendszer amit más banrendszer már nem jelenleg amiket ismerek (ip, steamid, cookie) mindegyikre van egy kiskapu és ezeken kívül nem ismerek mást, de lehet, hogy csak én mint egy laikus nem látok ezektől tovább viszont azon kívül, hogy dicsérve van, hogy milyen jó meg milyen hatékony nem látok mást kérdem én úgy mint vevő akár (nem fizetnék másnak scriptelésért) mit tud ez a banrendszer? Mit mondasz egy vevőnek miért jobb ez? Jelenleg csak egy hirdetést látok róla ami csak annyiból áll, hogy leghatásosabb pedig sehol nincs róla információ, hogy miért.

Ők köszönték meg aarpi. nek ezt a hozzászólást: 8mTNNe (2021.12.27. 14:04)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 14:37 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
ZiT3K írta:
2. Kidobni való pénzem nincs, de egy befektetni való igen :)

aarpi. írta:
Ha valamibe befektetek későbbiekben pénzt várok belőle az 1.6 szerver futtatásból nem hinném, hogy a belefektetett pénzed vissza kapod tehát továbbra is kidobni való pénzed van.


NEM ebből akarok meggazdagodni értelem szerűen, de a célom eléréséhez ÉN kifizetem, amennyit még jogosnak találok.
Illetve az időt, amit valaki külön belefektet egy nem egyszerű dologba, azért azt ÉN honorálom.

~Shediboii írta:
Azért kap mindenki kész dolgot és nem smat, mert mi nem vállalunk felelősséget azért ha valaki belenyúl és nem úgy működik, illetve az + nyűg a hátunkon hogy kitaláljuk mi a gondja miután belenyúl. Egyedin kapod mert ez a banrendszer sehol nincs fent.


Ezzel nincs semmi gond, elfogadom. De ha van +megoldás, pl. ez a programos dolog,
hogy HATÁSOS + EGYEDI is tud lenni, akkor megnézem mi jön ki belőle.

HA nem lesz ebből semmi, akkor meg a TE rendszeredet fogom használni, mivel NEKEM a hatásosság az előrébb van, mint az hogy egyedi legyen, hisz nem a "szépsége" miatt venném, hanem a hatásossága miatt.

aarpi. írta:
Tudni szeretném, hogy mit tartalmaz ez a banrendszer amit más banrendszer már nem jelenleg amiket ismerek (ip, steamid, cookie) mindegyikre van egy kiskapu és ezeken kívül nem ismerek mást, de lehet, hogy csak én mint egy laikus nem látok ezektől tovább viszont azon kívül, hogy dicsérve van, hogy milyen jó meg milyen hatékony nem látok mást kérdem én úgy mint vevő akár (nem fizetnék másnak scriptelésért) mit tud ez a banrendszer? Mit mondasz egy vevőnek miért jobb ez? Jelenleg csak egy hirdetést látok róla ami csak annyiból áll, hogy leghatásosabb pedig sehol nincs róla információ, hogy miért.


Nem hiszem, hogy el fogja mondani, mert akkor mindjárt nem érne annyit, ezért is gondolom nem véletlenül nem publikus az SMA sem.

aarpi. írta:
Tegnap este már leírtam erre valamit csak törölve volt.

Nem értem miért lett törölve, ugyanis ehhez, ha nem a LEGFONTOSABB TÉMÁHOZ TARTOZIK.
Itt megkérném az össze MODERÁTORT, hogy NE töröljenek 1 hozzászólást sem ( ha csak nem kéri valaki)
Mert EZ FONTOS TÉMA.
Köszönöm!

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 14:48 
Offline
Senior Tag
Avatar

Csatlakozott: 2021.01.08. 18:25
Hozzászólások: 273
Megköszönt másnak: 26 alkalommal
Megköszönték neki: 20 alkalommal
aarpi. írta:
Ha valamibe befektetek későbbiekben pénzt várok belőle az 1.6 szerver futtatásból nem hinném, hogy a belefektetett pénzed vissza kapod tehát továbbra is kidobni való pénzed van.



Magyarországon ezt a lehetőséget el kell felejteni, de pl, a románoknál/nak igen van benne pénz ha nem is +, de eltartja magát.
Bár a régi TwixX zombim, magyar ip-vel eltartotta magát a VIP / ADMIN / ammo vételből ( Talán 2010-11?!)
Még a nagy lenézett HFG-tőé ment, és visszaemlékezve az volt a legjobb a jelenlegiek között xd
Magyarország legelső Gyors ammos, "hard" zombie szervere, vetekedett még az anno $-block-kal, ketten voltunk topposok :D

_________________
Kép
FÓRUM


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 15:03 
Offline
Jómunkásember
Avatar

Csatlakozott: 2013.12.15. 19:13
Hozzászólások: 495
Megköszönt másnak: 289 alkalommal
Megköszönték neki: 14 alkalommal
kajlakaki01 írta:
aarpi. írta:
Ha valamibe befektetek későbbiekben pénzt várok belőle az 1.6 szerver futtatásból nem hinném, hogy a belefektetett pénzed vissza kapod tehát továbbra is kidobni való pénzed van.



Magyarországon ezt a lehetőséget el kell felejteni, de pl, a románoknál/nak igen van benne pénz ha nem is +, de eltartja magát.
Bár a régi TwixX zombim, magyar ip-vel eltartotta magát a VIP / ADMIN / ammo vételből ( Talán 2010-11?!)
Még a nagy lenézett HFG-tőé ment, és visszaemlékezve az volt a legjobb a jelenlegiek között xd
Magyarország legelső Gyors ammos, "hard" zombie szervere, vetekedett még az anno $-block-kal, ketten voltunk topposok :D


A pénz témát zárjuk le, én nem ebből akarok élni és a szerver BŐVEN el fogja magát tartani, DE tételezzük fel:
1 vip se admin se lenne, akkor is ÉN ki tudom fizetni azt a 3-4 doboz cigi árát, mert nem dohányzom. :)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 15:12 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2019.08.20. 18:19
Hozzászólások: 501
Megköszönt másnak: 244 alkalommal
Megköszönték neki: 45 alkalommal
kajlakaki01 írta:
aarpi. írta:
Ha valamibe befektetek későbbiekben pénzt várok belőle az 1.6 szerver futtatásból nem hinném, hogy a belefektetett pénzed vissza kapod tehát továbbra is kidobni való pénzed van.



Magyarországon ezt a lehetőséget el kell felejteni, de pl, a románoknál/nak igen van benne pénz ha nem is +, de eltartja magát.
Bár a régi TwixX zombim, magyar ip-vel eltartotta magát a VIP / ADMIN / ammo vételből ( Talán 2010-11?!)
Még a nagy lenézett HFG-tőé ment, és visszaemlékezve az volt a legjobb a jelenlegiek között xd
Magyarország legelső Gyors ammos, "hard" zombie szervere, vetekedett még az anno $-block-kal, ketten voltunk topposok :D


emlékszem is rá hugommal sokat nyomtuk ott :D

_________________
Hamarosan új pluginok lesznek ki terjesztve! :)

Ők köszönték meg 8mTNNe nek ezt a hozzászólást (összesen 2): kajlakaki01 (2021.12.27. 15:34) • ZiT3K (2021.12.27. 18:06)
  Népszerűség: 4.55%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
HozzászólásElküldve: 2021.12.27. 15:24 
Offline
Senior Tag
Avatar

Csatlakozott: 2021.01.08. 18:25
Hozzászólások: 273
Megköszönt másnak: 26 alkalommal
Megköszönték neki: 20 alkalommal
ZiT3K írta:
kajlakaki01 írta:
aarpi. írta:
Ha valamibe befektetek későbbiekben pénzt várok belőle az 1.6 szerver futtatásból nem hinném, hogy a belefektetett pénzed vissza kapod tehát továbbra is kidobni való pénzed van.



Magyarországon ezt a lehetőséget el kell felejteni, de pl, a románoknál/nak igen van benne pénz ha nem is +, de eltartja magát.
Bár a régi TwixX zombim, magyar ip-vel eltartotta magát a VIP / ADMIN / ammo vételből ( Talán 2010-11?!)
Még a nagy lenézett HFG-tőé ment, és visszaemlékezve az volt a legjobb a jelenlegiek között xd
Magyarország legelső Gyors ammos, "hard" zombie szervere, vetekedett még az anno $-block-kal, ketten voltunk topposok :D


A pénz témát zárjuk le, én nem ebből akarok élni és a szerver BŐVEN el fogja magát tartani, DE tételezzük fel:
1 vip se admin se lenne, akkor is ÉN ki tudom fizetni azt a 3-4 doboz cigi árát, mert nem dohányzom. :)

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!


Én cigizek, de sokat is maszekolok a meló mellett, de ebbe az országba már köpni se nem hogy még szervert :D

_________________
Kép
FÓRUM

Ők köszönték meg kajlakaki01 nek ezt a hozzászólást (összesen 2): 8mTNNe (2021.12.27. 15:49) • ZiT3K (2021.12.27. 18:05)
  Népszerűség: 4.55%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 27 hozzászólás ]  Oldal Előző 1 2 3 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole