hlmod.hu

Magyar Half-Life Mód közösség!
Pontos idő: 2024.04.19. 19:45



Jelenlévő felhasználók

Jelenleg 223 felhasználó van jelen :: 2 regisztrált, 0 rejtett és 221 vendég

A legtöbb felhasználó (1565 fő) 2020.11.21. 11:26-kor tartózkodott itt.

Regisztrált felhasználók: Google [Bot], siska15 az elmúlt 5 percben aktív felhasználók alapján

Utoljára aktív
Ahhoz hogy lásd ki volt utoljára aktív, be kell jelentkezned.



Az oldal teljeskörű
használatához regisztrálj.

Regisztráció

Kereső


Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39239 hozzászólás ]  Oldal Előző 13894 3895 3896 3897 38983924 Következő
Szerző Üzenet
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.21. 09:39 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2019.08.20. 18:19
Hozzászólások: 501
Megköszönt másnak: 244 alkalommal
Megköszönték neki: 45 alkalommal
lehetséges igazából hogy meg változtatták az adataid majd törlésre került a fiók.

_________________
Hamarosan új pluginok lesznek ki terjesztve! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.21. 18:24 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2022.02.21. 16:12
Hozzászólások: 1
Sziasztok! A hlds szervert milyen paraméterekkel kell elindítani? Vagy milyen szerver cvarokra érdemes odafigyelni?
Mert van egy 1.6 gungame szerverem,a szervergépen ubuntu szerver fut,de lagos. Intel core2duo 2x3 proci,2x2 ddr3 1066 mhz ram,WD 250GB winyó.
A szerver procihasználata 2-4% max. Segítsetek légyszi


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.23. 21:31 
Offline
Nagyúr
Avatar

Csatlakozott: 2019.08.20. 18:19
Hozzászólások: 501
Megköszönt másnak: 244 alkalommal
Megköszönték neki: 45 alkalommal
trojavirust hogy lehet el távolítani a gépről?
Undoritó amitcsinál
és az a durva hogy semmilyen káros dolgot nem szedtem le
amióta fent voltam egy kinai cs szerveren azóta csinálja ezt..
vírus neve "RedlineStealer.SIBS!MTB"

_________________
Hamarosan új pluginok lesznek ki terjesztve! :)


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.24. 22:00 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2022.02.24. 21:52
Hozzászólások: 0
Sziasztok!
Szerintetek ki tudna segíteni nekem abban, hogy be tudjak lépni a régi fiókommal itt az oldalon?
Azt írja amikor jelszó emlékeztetőt kérek, hogy nincs ilyen email, pedig biztosan hogy azon regisztráltam.


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.25. 04:47 
Offline
Őstag
Avatar

Csatlakozott: 2015.07.27. 22:56
Hozzászólások: 1367
Megköszönt másnak: 28 alkalommal
Megköszönték neki: 351 alkalommal
8mTNNe írta:
trojavirust hogy lehet el távolítani a gépről?


Engedj rá valamit: F-Secure, Panda, Norton, Malwarebytes, Kaspersky stb

Ők köszönték meg regener nek ezt a hozzászólást: 8mTNNe (2022.02.25. 06:55)
  Népszerűség: 2.27%


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.25. 13:05 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
CocaIne923 írta:
Sziasztok!
Szerintetek ki tudna segíteni nekem abban, hogy be tudjak lépni a régi fiókommal itt az oldalon?
Azt írja amikor jelszó emlékeztetőt kérek, hogy nincs ilyen email, pedig biztosan hogy azon regisztráltam.


 ! Moderátori megjegyzés (norbee.16):
Írj egy régi felhasználó nevet és megnézem milyen email-en van és esetleg meg tudom azt adni, hátha beugrik, hogy az az email is hozzád tartozik. Ha persze nem akkor nincs rá esély vissza szerezni.


Chris95 írta:
Sziasztok! A hlds szervert milyen paraméterekkel kell elindítani? Vagy milyen szerver cvarokra érdemes odafigyelni?
Mert van egy 1.6 gungame szerverem,a szervergépen ubuntu szerver fut,de lagos. Intel core2duo 2x3 proci,2x2 ddr3 1066 mhz ram,WD 250GB winyó.
A szerver procihasználata 2-4% max. Segítsetek légyszi


Valószínű a szervergép beállításai nem az igaziak. Alapból az 1.6-t ramot eszik és nem procit. Ez nem egy csgo, hogy a proci nagyobb előnybe van részesítve.

*GrafitY* írta:
Halihó! Rég jártam itt :)
Egy olyan dologgal fordulnék hozzátok, amiben sajnos a Google sem tudott segíteni. Szóval lehet komoly a dolog :roll: Érdemes elolvasni, mivel tanulságos is lehet.

Nos, a story..
Tegnap reggel ébredés után gondoltam rá lesek a Messengerre és Facebookra (telón) még mielőtt ki kelek az ágyból.
A Messengerre kattintva egy kis felugró ablak fogadott: "Valami hiba történt, kérjük jelentkezzen be újra."
Gondoltam mi a fene, máskor ilyet nem kér, mivel megjegyeztettem a Facebookkal a jelszavam még annó, ráadásul a Samsung Pass funkció is aktiválva volt rajta.
Sebaj, beírom a jelszavam.. de ismét egy üzenet fogad: "Úgy látszik a régi jelszavadat írtad be, kérjük add meg a jelenlegit és próbáld meg újra."
Na itt már kezdtem felébredni, tudtam hogy valami komolyabb baj van, mint hogy nem jól adtam meg a jelszavamat. Irány a facebook, és lám, ugyan ez fogad.
"Valami hiba történt, kérjük jelentkezzen be újra." Beírtam a jelszót itt is, de már jött is a felugró ablak: "Úgy látszik a régi jelszavadat írtad be, kérjük add meg a jelenlegit és próbáld meg újra."
:?: :?: :?:
Mi történhetett vele, kicsit paráztam, aztán próbálkoztam tovább.. "Elfelejtettem a jelszavamat" linkre kattintva tovább dobott az oldalra, ahol be tudom írni az email címem. Megadtam az emailem (CSAK PÉLDA): user10@yahoo.com, ismét egy felugró ablak: "Nem találtunk ehhez az emailhez kapcsolódó fiókot"
Ismételt próbálkozás, jöhet a telefonszámommal. (CSAK PÉLDA)0712345678 Tudni illik, Erdélyi lakos vagyok, szóval +40 az irányító szám.
"Nem találtunk ehhez a telefonszámhoz kapcsolódó fiókot"
Okéy, akkor irány a Yahoo fiókom, hátha ott megoldódik. Bejelentkezéskor ez az üzenet fogad: "Ufff... Sajnos nem található ez az email cím, de ha szeretnéd, a linkre kattintva létre hozhatsz egy újat." Besz*rás, törölték a régi yahoo fiókomat, amivel a facebookra is regisztrált vagyok. Most nem tudok belépni egyikre sem és ugyan ezt az email címet persze nem lehet már létre hozni, mivel valaki valamikor használta. (Pont én voltam az)
Ekkor hív telefonon barátnőm, hogy miért tiltottam facebookról? :lol: Elmagyaráztam mi történt, és közli, hogy nem tudnak nekem üzenetet küldeni és a facebook profilomat sem találják, és még minden közös képen amin annó meg voltam jelölve, most egyiken sem vagyok.
Eléggé idegesítő volt, hogy nem tudtam mi történt, így hát tovább böngésztem, próbáltam bejelentkezni.
A facebook appban és az Instagramba egy fiókkal vagyok bejelentkezve, és lám, az Instagram működik, nem dobott ki.
Ismét próbálkozás bejelentkezni a facebookba, telefonszámomat megadva felajánlotta, hogy a rendszer küld egy biztonsági számsort az alábbi email címre: b*********o@hotmail.com Mi a fene, ez nem az én email címem, és soha nem is használtam Hotmail-t.
Rájöttem, hogy feltörték a Yahoo fiókomat, törölték, és aztán a Facebook fiókomba belépve megváltoztattak minden bejelentkezési adatot, email címet, telefonszámot, aztán törölték a fiókot. A Facebook mivel elég okos, ilyen esetben még 30 napig nem törli véglegesen a fiókot, mivel ha ez idő alatt bejelentkezel, ezáltal a rendszer vissza vonja a felfüggesztést. Igen ám, de hiába írom be az email címemet vagy a telefonszámomat, úgyis tök mindegy, mivel nem találja a rendszer ezeket az adatokat, mert törölték és cserélték egy olyanra, amihez nincs hozzáférhetőségem. Poén az egész, de nem adtam fel, tovább kerestem.
Két cikket cikk2 találva rájöttem, hogy nem csak én jártam így, másnak is feltörték már a fiókját és törölték. A getnada facebook hack címre keresve találtam rá ezekre.

Jelenleg ott tartok, hogy próbálom felvenni a kapcsolatot a Facebook Support Team-el, de sehogy nem lehet nekik üzenetet vagy egy emailt írni, mert nincs hova. Semmi emailt nem lehet találni, ami aktív, és semmi opció nincs a Facebook súgóban, ahol ezt jelezni tudnám nekik. (Mint egy Bud Spencer jelenetben: Ha nincs meg az X papírod, nem veheted át az Y papírt, de ha nincs meg az Y, nem adják ki az X-et... viccesek) Régen volt egy olyan oldaluk, ahol ha valami problámád adódott a bejelentkezéssel, feltölthetted a személyi igazolványod és egy elérhetőségi emailt megadva napokra rá válaszoltak. De sajnos már nincs meg ez a lehetőség a Facebook oldalon. Ha minden igaz, egy videót megnézve láttam, hogy a Facebook Business oldalon tudsz Chaten beszélgetni egy ügyintézővel, persze ha be vagy jelentkezve a fiókodba és ott jelezhetsz akár ilyen problémát is.

Nos, ez az én történetem a Facebookkal :)
Ha bárki tud erre egy megoldást, vagy rendelkezik Facebook Business fiókkal amihez kapcsolva van a facebook oldala és hajlandó lenne segíteni, akkor kérem jelezze számomra. A hálám nagyon sok photoshop kérés bármikor, vagy akár pénzt is fizethetek a segítségért.

Köszönöm hogy elolvastad! Szép estét!


A facebook business fiók igazából csak annyi, hogy legyen egy oldalad. De nem igazán láttam semmi support dolgot a business részen amikor válaszolgattam vissza a facebook üzenetekre. Viszont ha tudsz konkrétumot mondani, hogy merre lelhető fel, akkor szívesen segítek.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.25. 18:32 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2022.02.24. 21:52
Hozzászólások: 0
CocaIne.^ volt a felhasználónév.


Csatolmányok:
123.PNG
123.PNG [ 11.03 KiB | Megtekintve 1339 alkalommal ]
Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.25. 18:43 
Offline
Újonc

Csatlakozott: 2022.02.24. 21:52
Hozzászólások: 0
Bocsi Norbee nem tudok válaszolni az üzenetedre túl "új" vagyok még itt és nem engedi :lol:
Email: p****@citromail.hu / p****@freemail.hu ez a kettő közül kell lennie valamelyiknek.

Köszi!


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.25. 18:44 
Offline
Minden6ó
Avatar

Csatlakozott: 2011.01.19. 12:14
Hozzászólások: 4280
Megköszönt másnak: 218 alkalommal
Megköszönték neki: 285 alkalommal
Meg van még a steam accod? Dobj egy profil linket és akkor ott leírom. Régen emlékeim szerint volt.

_________________
<<eb@>>Team Website - Közösség
17Buddies - Általam készített pályák.
GameBanana - Általam készített pályák/vágott hangok.

Kép
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
 Hozzászólás témája: Re: Írj! - Chat
HozzászólásElküldve: 2022.02.25. 22:06 
Offline
Tiszteletbeli
Avatar

Csatlakozott: 2011.09.18. 13:01
Hozzászólások: 4270
Megköszönt másnak: 55 alkalommal
Megköszönték neki: 513 alkalommal
Dejo hireket nemkell nezni. Televan internet minden videoval ahogy Ukrajnat szetszedik :roll:

_________________
Idk. Csak ugy funbooo.
Kép


Hozzászólás jelentése
Vissza a tetejére
   
Hozzászólások megjelenítése:  Rendezés  
Új téma nyitása  Hozzászólás a témához  [ 39239 hozzászólás ]  Oldal Előző 13894 3895 3896 3897 38983924 Következő


Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 18 vendég


Nyithatsz új témákat ebben a fórumban.
Válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem szerkesztheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat ebben a fórumban.
Nem küldhetsz csatolmányokat ebben a fórumban.

Keresés:
Ugrás:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Magyar fordítás © Magyar phpBB Közösség
Portal: Kiss Portal Extension © Michael O'Toole