Sziasztok!
Bevallom először járok itt az oldalon, most regisztráltam, mert szükséges volt!
Nem régen költöztünk át új otthonunkba, és még nincs minden elintézve, ezért még a saját internetet sem köttetük be. Igen, a szomszédtól kapom a jelet, amit wifin keresztül oszt meg velem, és még valakivel.
Rövid időn belül lesz saját internetem, és akkor majd nem lesznek laggproblémáim. Addig viszont kénytelen vagyok elszenvedni mindenféle szidalmat...
Nagyon megtetszett a szerver a mod miatt, és a társaság miatt.
Régebben (2006.-ban) volt szerencsém egy nagyon jó társaságba bekerülni a cs miatt. Megismertem sok korban, felfogásban, hovatartozásban más és más színes egyéniséget egy uwc3-as szerveren. A szervereteken felfedeztem a hasonlóságot azzal a szerverrel; persze a kettő összehasonlíthatatlan!
A társaságotokat még személyesen nem ismerem, talán nem is lesz lehetőségem megismerni benneteket, de annyi baj legyen!

Szeretnék alkalmanként feljárni LOW-ulni, hogy egy picit elvonatkoztathassak az élet problémáiról.
Mint az remélem kitűnik a hozzászólásomból, és játékstílusomból nem vagyok már sem tizen-, sem huszonkorú.

Lassan a 4. x is meglesz, legalábbis remélem. A kor nem számít, mert ismertem olyan 6 éves (már tenager a kölök) kisfiút, aki úgy csézett, hogy lehentelte egyedül az egész szervert, és banolni akarták, de a személyes találkozáskor egy LAN partin kiderült róla, hogy nagyon tud. [ A kis kezecskéjével fogta a nagy egeret, ami minimum 2x nagyobb volt, és ment mint a pro-k.

]
Vagy volt olyan tagunk, aki magas beosztású rendőrtiszt volt, vagy egyetemi tanár, programozó, és sorolhatnám kikkel játszottam, és kiket ismerhettem meg.
Szeretnék kellemesen kikapcsolódni a szervereteken, és ha van rá mód megismerkedni azokkal, akikkel nap, mint nap együtt játszok. Hogy ne csak egy hang, egy karakter legyünk egymásnak, és ne legyen annyira szögletes a dolog.

[]

Visszatérve a lényegre, tetszik a szeró, és eddig minden tetszett, de sajnos kaptam egy warn kicket, visszamentem, és kis idő múltával jött a pernament.

Mert laggolok, és menjek inkább máshová laggolni.

Szeretném kedves
m0csy652, ha levennéd rólam a véglegest! Console-ban kiírta, hogy azt kaptam. Megértem, hogy zavaró volt a laggom, de nem voltam ölhetetlen, és elég csúnyán negatív statom volt - mint mindig!

Ugyanakkor anno mi a
[HT] -n nem adtuk könnyen a pernament-et! Sőt! Ilyen laggos esetekben is csak maximum 1 órásat osztottunk, de ott senki sem lett kérésre, vásárlásra, vagy arcra admin. Mi összedobtuk a szerverpénzt, és kifizettünk fél vagy 1 évet egyben. Mi azoknak alapból elvből nem adtunk, akik kérték, és csak olyat választottunk be, akiket az adminok rendszeresen láttak
FER-ként játszani, betartva a szabályainkat, és akik ha tudtak rendszeresen részt vettek a havonta egyszeri találkozón! De az az a szeró volt, ez meg nem az.

Remélem még játszunk, és ha élőben nem is, de így játékon keresztül minnél többőtöket megismerhetem!
Bye!
Neutronstar, ([HT] Sunpower)
mail:
dj.neutronstar@gmail.comfacebook: Totik Ramad Ashem
http://www.facebook.com/dadu.jacksonKöszönöm a jókívánságot, mi próbálunk mindenkinek jó játékélményt nyújtani.
Aki a szerveren játszik, az mindenki a társaság tagja, nincs kivétel, kivéve amikor csal, vagy valami olyat csinál, ami rontaná a szerver hírnevét
Láttalak a szerveren, nemtudom mért bannoltak örökre, lagg miatt nemszoktak.
Facen irok, bejelöltelek.
Üdv. m0csy652